(068) 977-14-55
Промо відео

Промо відео

 

 

 

Видеозйомка промо ролика в Міжнародному Виставочному Центрі. Відеозйомка та відеомонтаж виставки косметології та вручення премії Stella international beauty awards

 

Відеозйомка та відеомонтаж промо ролика для виставки Безпека 2018 у  Міжнародному Виставковому Центрі

 

Відеозйомка промо ролика для Автоакадемії водійської майстерності. Для створення видеоролика використовувався рекордер для запису звуку TDR MK II

 

 

Відеозйомка рекламного промо ролику - це творчий процес багатьох фахівців, що працюють в тандемі. Ролик - це гармонійне і взаємодоповнююче поєднання фонової музики, візуальних картинок і голоси за кадром. Перед творцями стоїть завдання виділити товар серед подібних, показати його переваги, а, значить, збільшити продажі.
Відеозйомка роликів починається з написання декількох сценаріїв. Всі їх показують замовнику, пояснюють ідею, демонструють кольори і звуки, які будуть присутні в ролику. Одночасно ведеться пошук місця зйомок, кастинг акторів (якщо це потрібно для рекламного ролика), підбір обладнання і необхідного реквізиту.
Після затвердження всіх нюансів, починається найцікавіше і важке - безпосередньо рекламна відеозйомка. Сам процес описувати не має сенсу - у кожного майстра індивідуальний підхід до нього.
Коли зйомка завершена, починається монтаж. Монтажери відбирають кращі кадри, дублі, групують і монтують їх. За допомогою сучасної техніки додаються спецефекти, коригується колір.
Потім ролик озвучують. На відеоряд накладається мелодія, необхідні шуми і звукові ефекти, голос в кадрі і за кадром.
Відеозйомка роликів - робота кропітка, тому й коштує вона відповідно. В ціну ролика входять кілька складових:
• складання тексту;
• сам сценарій;
• розбивка на кадри;
• відеозйомка. Сюди входить і оренда локації, і робота операторів, костюмерів, декораторів, візажистів, перукарів, режисера, акторів та інших членів знімальної команди;
• монтаж і комп'ютерна обробка;
• музична композиція;
• озвучка.
До затвердження сценарію важко точно підрахувати, у скільки обійдеться відеозйомка рекламних роликів. На початковому етапі можна назвати тільки орієнтовну вартість, і то після складання першого сценарію та обговорення загальної ідеї і необхідного рівня ролика.
Гарна реклама здатна незабаром повернути вкладені кошти і забезпечити попит на рекламований товар на кілька місяців або років. Рекламний промо відеоролик - це обличчя товару або компанії, його побачать мільйони людей, серед яких є потенційні споживачі. Тому економити на рекламі не варто.
P.S. Ми не тільки виготовляємо рекламні і промо ролики, накладаємо спецефекти, а й записуємо закадровий озвучку.